BALI kavka design 01

Cześć w 2017! Kolejny rok za nami, kolejny przed nami. Fajnie! Postanowienia noworoczne rozpoczęte? Ja jak zwykle nie miałam żadnych, bo raczej z postanowień nigdy mi nic nie wychodzi więc postanowiłam płynąć z prądem. A prąd ten niedługo, już niedługo zaniesie nas w inną czasoprzestrzeń!

BALI kavka design 02BALI kavka design 03

Wracam do Was z migawkami z Bali. Pamiętacie, że było to jedno z moich marzeń. Zrealizowane! Zaliczone i penetrowane z moją ukochaną mamą, której bardzo, bardzo dziękuję za to, że ze mną pojechała. Mieszane uczucia innych członków mojej rodziny do tego turystycznego raju pozwoliły nam zrobić sobie matczyno-córkowy wypad. Było fantastycznie. Nie wiem, czy to zasługa towarzystwa, klimatu, wypitego piwa, zatańczonych kawałków Boba Marley’a, wypitej kawy wysranej (przepraszam za wyrażenie ale taka prawda) przez słodkie gryzonie, omijania hotelowych kombinatów, cudownych widoków czy ulubionego gorąca w którym czuję się jak rybka w wodzie. Bali okazało się takie jak myślałam. Przyjacielskie, wesołe, kolorowe, smakowite, uczciwe, pełne pięknej przyrody i miniaturowych zwierząt (tam wszystko jest w wersji xxs :-). Szczególy opiszę Wam w następnych częściach bo baaaaardzo polecam. Dziś kilka obowiązkowych balijskich widoczków na podgrzanie zimowej atmosfery i zachęcenie do odwiedzin :-) 

Wspomniałam o płynięciu z prądem i zmianie czasoprzestrzeni. Więc tak Kochani – niedługo na Bali będę mogła popędzić na weekend! Moje marzenie o mieszkaniu w Azji znajduje swój finał! Jestem taka szczęśliwa a jednocześnie zasmucona. Wiadomo gdy nadarza się okazji – trzeba chwytać byka za rogi. Smutno mi tylko, że decyzja ta przyśpieszona została tym – będzie teraz politycznie, więc przeczulonych na tym punkcie uprasza się o nie czytanie – co dziej się w naszym kraju. To nie już kraj dla nas. Serce pęka. A że żyje się raz i póki co paszportów nam nie odebrano pozostaje wyjazd. 

BALI kavka design 04BALI kavka design 05BALI kavka design 06BALI kavka design 07BALI kavka design 08BALI kavka design 09BALI kavka design 10BALI kavka design 11BALI kavka design 12

Jest pięknie! Mam nadzieję, że u Was też! Ciekawa jestem co słychać? Wpadajcie, piszcie, komentujcie. Będę kontynuować blogowanie, może nawet pokuszę się o nowe konto na instagramie :-) Tymczasem za czas jakiś mam zamiar uruchomić specjalną podstronę z tzw. wyprzedażą – bo wiecie rzeczy ze sobą nie zabieram i tak transport 4 kocurów będzie kosztował majątek :-)))) Na podstronie tej znajdą się różne różności: albumy piękne, domowe cacuszka, obrazki, bibelotki, magazyny, płyty… a wszystko w super promocyjnych cenach! Może znajdą u Was nowe, piękne domy.

Co myślicie o Bali po tych kilku fotkach? Zachęceni? Chcecie więcej? Ze szczegółami? Zrobię to wkrótce – a jeśli ktoś jest niecierpliwy piszcie maile.

Całuję Was gorąco. Ślę moc uścisków, przytuleń i buziaków. No i obowiązkowo: wspaniałego nowego 2017 roku! Bądźcie szczęśliwi!!!

Wasza Kavka

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field