cats kavkadesign 10

?Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, skorzystałby na tym człowiek, a stracił kot.?

Zdecydowanie, Mark Twain miał rację! Koty są cudowne. Moi czterej eleganccy panowie potrafią rozśmieszyć, pocieszyć, wkurwić i dać do myślenia. 

Żadne z nich rasowe egzemplarze. Żadne wybierane z namaszczeniem najlepsze sztuki z miotu. Zwykłe bestie rasy środkowoeuropejskiej. Dachowcami powszechnie zwane. Ze skazami, złamanymi zębami, rozerwanym uchem. Najukochańsze. Karmione po królewsku. Moje łóżko tak naprawdę jest ich łóżkiem. Co noc nieśmiało układam się na wydzielonym mi kawałeczku, delikatnie by nie przeszkodzić już zaspanemu kotu. Zero kłopotów z zaśnięciem i pełna regeneracja. Polecam cierpiącym na bezsenność. Antek, Koksik, Koko, Paproch. Wszystkie po przejściach. Zbierane z ulicy. Skrzywdzone przez ludzi. Antka opalano nad gazem. Koksik był na skraju życia gdy go znalazłam, z wiszącą, bezwładną łapą, wyrwaną sierścią, wychudzony do granic. Koko został uratowany przez koleżankę z jednego ze śródmiejskich śmietników. Paproch wyrzucony z domu przez sąsiadów (wstyd, wstyd, wstyd!!!). Z odmrożonymi uszami i ogonem. Wylękniony. Rok zajęło mu odważenie się na nasz dotyk. Teraz ? największy pieszczoch. Jakim trzeba być skurwielem Kochani zmieniam to zdanie aby nie wywoływało mylnych emocji i reakcji, których w ogóle nie chciałam wywoływać nawet o nich nie pomyślałam i zastępuję je: Jaką trzeba być istotą aby krzywdzić zwierzęta. Zgadzam się z Dorotą Wellman, która napisała: ?Jestem głęboko przekonana, że ten, kto krzywdzi zwierzę, skrzywdzi człowieka? Święte słowa Pani Doroto!

Urządzamy nasze domy z namaszczeniem. Dbamy o każdy detalik. Potrafimy miesiącami decydować się na właściwe obicie kanapy. Marzymy o mikserach, lampach, fotelach. Chcemy mieć pięknie, domowo, przytulnie, czasem zrobić wrażenie na znajomych, podkreślić swój status społeczny kupując takie a nie inne meble (tylko od dizajnerów i tylko dokładnie wyselekcjonowane), żadne tam podróbki imsów z internetów. Czy w tych starannie zaprojektowanych domach jest miejsce dla kociej sierści, rysy na podłodze od psiego pazura, ?lekko? podrasowanej przez pupilka tapicerki fotela? CZY JEST MIEJSCE NA NIERASOWCA, STARUSZKA, POSPOLITEGO BRZYDALA, który nigdy nie będzie modny (smuci i dobija mnie moda na rasy psów, smuci i dobija widok ?modnych ludzi" np. na Mysiej, placu Zbawiciela, z modnymi psami, co się z nimi dzieje gdy moda przemija, właściciele wskakują w nowy, najbardziej trendi uniform z nowym trendi pupilkiem u boku a zwierzę, tak jak przebrzmiałe wdzianko do kosza)???

U mnie miejsce jest. Antek?Tapicer pierwszorzędnie ?poprawił" gładkie obicie sofy na takie puszyste, milutkie, buklowe :-) Jego indywidualny rys nadany skandynawskiej masówce! Dwa przemysłowe odkurzacze pracują pełną parą dostarczając dziennej dawki ćwiczeń a cztery zwinne, pomysłowe, diabelnie inteligentne i  nieziemsko żarłoczne bestie ogromnej dawki śmiechu i miłości. Szczęściara ze mnie!!! Ogromna szczęściara!

cats kavkadesign 2cats kavkadesign 3cats kavkadesign 4cats kavkadesign 5cats kavkadesign 6cats kavkadesign 7cats kavkadesign 8cats kavkadesign 9

W sesji udział wzięli: Koksik, mysz Ester (ich ulubiona, filcowa, robiona przez mnie zabawka, było już kilka wcieleń Ester, niezmiennie bije na głowę inne/kupne zabawki), Paproch, Koko i pies z Pies czy Suka, Antoś i ogon Koksika, Koksik ponownie z Ester i na ostatnim zdjęciu ? mistrz Zen ? Paproszek :-)

Wszyscy wysyłamy do Was moc puszystych uścisków!!!

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field