rysunki 4rysunki 5

I'm crazy about creatures right now. It's my new artistic project. All days long in my studio. Listening new M.I.A. album and old by Glenn Gould. I know, strange company. It's called eclecticism, right? 
Hugs!

...

Dziś będzie bardziej obrazkowo niż słownie. W szaleństwie przedświątecznym (karamba, boję się, że niedługo sztuczny śnieg i girlandy z anielskich włosów, przysypią nas we wrześniu) ja oddaję się szaleństwu twórczemu. Nadchodzą stwory, stworzonka, stworzyska. Odwracam się plecami do gwiazd zawieszanych w oknach, skarpet oczekujących wypełnienia prezentami, długiej listy próśb do mikołaja. Zachcianki spełnię sama o dowolnej porze roku. Święta nadejdą we właściwym czasie ? 24 grudnia, ozdoby będą lub nie. Jeśli już teraz mam "żyć" tym co za 1,5 miesiąca to co z teraźniejszością? Czy pozwolę jej prześlizgnąć się niezauważonej? Czy totalnie ją zlekceważę, żyjąc wyobrażeniem o gwiazdce? "Liczy się tu i teraz" ? banał. Ok. Ja temu banałowi mówię zdecydowane tak. Gwiazdka i tak nadejdzie a teraz jest teraz, czyli: stwory, stworzonka, stworzyska karmione nową M.I.A(*) rotacyjnie z Glennem Gouldem. Wiem, mieszanka wybuchowa, ale to się nazywa eklektyzm, prawda? ;-)))

...

(*) Tak! Jest nowa M.I.A! "Matangi" ukazała się 1 listopada. Dla mnie  r e w e l a c j a! "Nowy album to środkowy palec wymierzony we wszystkich moich przeciwników" ? mówi M.I.A. Zachęcające? Nie dla wszystkich. Ja od lat jestem wierną admiratorką jej muzyki, tekstów, poglądów, bezkompromisowości i? urody. Im więcej takich artystów,
tym większa szansa na to, że część ludzi wykorzysta swoje mózgi we właściwy sposób. Wiem, marzenie ściętej głowy. Mój mąż, wieczny optymista, widząc jak rzucam się czasem porażona kolejną przeczytaną, usłyszaną, zaobserwowaną głupotą tłumaczy mi to matematycznie :-) Krzywa Gaussa ratuje przed obłędem!

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field