new blog kavka2

Udało się! W końcu się udało! Choć pewnie niedoróbki się znajdą ale nie jesteśmy przecież robotami a hasło „perfect imperfection” jest moim ulubionym więc pozwólcie że zaprezentuję. Nowe szaty Kavki!
...
I did it. Finally! New clothes of KAVKADESIGN!

Zmieniło się prawie wszystko: strona jest teraz dostosowana do telefonów i tabletów. Wcześniej tego nie miałam, bo w swym technologicznym opóźnieniu uważałam że nie jest mi potrzebne (Sebu dzięki za otworzenie oczu :-))). Nowy layout, nowe logo, nowe ikonki… nowa wielkość zdjęć (a co niech będą duże), zmieniłam font, bo były głosy że nieczytelny, jest większy i wyraźniejszy, dodałam funkcję „you may also like”, powracam też do dwujęzycznej wersji strony… a zresztą Kochani co ja będę wyliczać. Zobaczcie sami i dajcie koniecznie znać co myślicie! Podoba się? Zupełnie nie? Nie macie zdania? Jest Wam wszystko jedno?* (*niepotrzebne skreślić :-) Jestem bardzo stremowana i bardzo ciekawa Waszych opinii. A teraz czas na podziękowania. Bardzo, bardzo dziękuję mojemu kochanemu programiście/mężowi za czas, który mi poświęcił „kodując” moje wyobrażenia. Za to, że próbował rozumieć mój bełkot, że cierpliwie tłumaczył, że przymykał oczy na wybuchy złości, że mobilizował: Sebastianie mój Kochany – DZIĘKUJĘ!!! Dziękuję też Wam, za to że wciąż po siedmiu latach mnie odwiedzacie, wspieracie, dzielicie się swoimi myślami… Bez Was nie byłoby Kavki! LOVE YOU!!!

Zostawiam Was z zieloną, jadalną chmurką. Rozgośćcie się i zostańcie na dłużej!

...

I know, there may some faults appear, but we are not robots (are we?) and the slogan "perfect imperfection" is my favorite so let me present it! I changed almost everything: layout, letters, the size of the images, logo. I added the label „you may also like," and return to a bilingual version of the page, so you can read it in English too ... The site is now adapted for phones and tablets. Good news, right? What's your opinion about this change? Is it ok? Do you like it? I’m very curious. So let me know what you think! 

I’d like to thank my programmer (and husband :-) for his enormous help! THANK YOU SO MUCH! And YOU, my DEAR READERS for all your visits (it lasts for almost 7 years), support, emails and comments. You rock! THANK YOU and ENJOY!

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field