hello spring 2016 kavka 1

Czy wiecie, że wczoraj był międzynarodowy DZIEŃ SZCZĘŚCIA? Normalnie nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje a tu proszę. I wiecie, dla mnie taki właśnie był. SUPER SZCZĘŚLIWY. Spędziłam go z moimi ukochanymi ludziskami i czworonożnymi przyjaciółmi. Mam nadzieję, że i dla Was ta niedziela była cudowna :-)

Powoli powracam do normalności po 40-tych urodzinach. Zdecydowanie nadejście kalendarzowej (i nie tylko :-) wiosny pomaga. Gałązki w rogu pokoju wypuszczają listki, koty w dobrych nastrojach, ogród zieleni się delikatnie. Jest pięknie! Tak wyglądają migawki z pierwszego dnia wiosny w moim domu. Dzielę się też mądrym zdaniem z prześlicznej książki (o której marzyłam od dłuższego czasu i która przybyła do mnie z Australii w prezencie urodzinowym juhuuu):  ?A home is not a house with an expensive renovation, it?s a place where the people you love live?. Zgadza się, prawda?

Całuję Kochani, miłego oglądania i dziękuję Wam za piękne życzenia urodzinowe, za to, że chciało się Wam napisać do obcej 40-to letniej baby! Uwielbiam je czytać, robię to już któryś raz z kolei i niezmiennie pysk mi się śmieje! DZIĘKUJĘ!!!

hello spring 2016 kavka 3

hello spring 2016 kavka 4

hello spring 2016 kavka 5

hello spring 2016 kavka 6

hello spring 2016 kavka 7

Piękna książka ? jeden z moich urodzinowych prezentów. Uczta dla oczu, która wzbudza we mnie olbrzymie pragnienie odwiedzenia australijskich pól, łąk, pastwisk, zarośli, wsi, wiosek i samotnych farm :-)

hello spring 2016 kavka 8

hello spring 2016 kavka 9

Koksik w swojej popisowej pozie :-)

hello spring 2016 kavka 11

Antoś wypoczywa po ciężkim dniu pracy.

hello spring 2016 kavka 12

hello spring 2016 kavka 13

hello spring 2016 kavka 14

Kokulek kontempluje...

hello spring 2016 kavka 15

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field