instagram kavka design 03

Hello! I'm on Instagram right now! Yes, it's truth. It took ages but I did it! / Instagram. Pewnie wiecie jaki miałam do niego ambiwalentny stosunek. Ale… postanowiłam stawić mu czoła! Właściwie to nasza sytuacja życiowa ów czoło stawia. Kiedy wyjedziemy – w ten sposób łatwiej będzie dzielić się z bliskimi wrażeniami. A dla mnie będzie to piękny, wizualny pamiętnik naszej codzienności.

instagram kavka design 4

Mimo że już o tym wspominałam w poprzednim poście dziś powracam znów do tematu IG. W sumie, to bardzo fajna forma albumu zdjęciowego, którego nie mam :-). Robię dużo zdjęć. W czasie naszych podróży, codziennego życia. I wiecie co? Prawie nigdy ich później nie oglądam. Rozrzucam na dysku i tak leżą. A to przecież bez sensu. Dlatego postanowiłam, że zrobię sobie pamiętniczek wirtualny. Jeśli macie ochotę mnie „pośledzić” to bardzo serdecznie zapraszam. Może Wam się spodoba, choć pewnie nie wszystko będzie dla Was ciekawe. Moje zdjęcia nie są spektakularne, rzucające się w oczy. Takie ciche myszki. Szare, blade, bez marek i wielu produktów. Ale takie jest moje zwykłe życie do którego Was zapraszam :-) oh_kavka Witajcie więc. / 

In 3 weeks we'll leave Poland and move in another place. Acctually it will be Philippines. I’m so happy and looking forward to it. Hope it will be a great adventure. So I decided to start my IG to share with you this experience: living in such a different country, with new people and reality. Besides I guess it’s nice way of collecting memories and everyday moment. So check it, if you want :-) oh_kavka . Don’t forget to tell me what you think :-))) Enjoy!

instagram kavka design 09

Całuję / Wasza Kavka / LoVe

instagram kavka design 04

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field