johanna bradford home 1

Dzień dobry czwartkowo :-) Jak się czujecie? Czy i Was dopada wiosenne przesilenie, choć w moim przypadku to już chyba przesilenie wieku średniego bo w sobotę kończę 40 lat. Buuu, buuu i jeszcze raz buuu. Nie wierzę!

Nic na to nie poradzę, życie toczy się dalej a ja z nim. I niech toczy się pięknie, w otoczeniu miłych obrazków i kochanych ludzi. A propos ładnych obrazków i miłych miejsc. Jakiś czas temu prosiłam Was o podzielenie się ze mną listą Waszych ulubionych blogów i miejsc w sieci. Dziś ja zrewanżuję się jednym linkiem (choć pewnie wielu z Was go zna i tak jak ja lubi :-). To blog Johanny Bradford. Prowadzi go od 2009, na pełen etat i robi to znakomicie. Codzienna porcja inspiracji wnętrzarskich, podróżniczych, nowych miejsc, smakowitych śniadań (razem z Hanną Stepansson prowadzi też Warsztaty Śniadaniowe ? Frukostfolket ? zobaczcie co za świetna inicjatywa TU i TU), ciekawych ludzi, linków a dla mnie przede wszystkim migawek z życia Johanny i jej przepięknego domu. Już byłego, bo jakiś czas temu zostało sprzedane. Johanna zaczyna życie w nowym miejscu a ja wrzucam tu kilka zdjęć tego, z którym zdążyłam się już zaznajomić i bardzo, bardzo polubić ? szczególnie kuchnię i sypialnię, ze smaczkami takimi jak tapety i stare mebelki.

johanna bradford home 2

johanna bradford home 3

johanna bradford home 4

johanna bradford home 5

johanna bradford home 6

johanna bradford home 7

johanna bradford home 8

johanna bradford home 9

johanna bradford home 10

johanna bradford home 11

johanna bradford home 12

johanna bradford home 13

johanna bradford home 14

johanna bradford home 15

johanna bradford home 16

johanna bradford home 17

johanna bradford home 19

johanna bradford home 19 b

Jeśli znajdziecie chwilę (i ochotę) polecam blog Johanny. Zajrzyjcie tam koniecznie. Wiem, dla tych jak ja, którzy nie znają szwedzkiego czytanie jest cokolwiek utrudnione (uwielbiam czytać przy pomocy translatora, zabawa gwarantowana :-), ale czego się nie robi dla umilenia sobie codzienności. A zapewniam, że to miejsce codzienność umila znakomicie.

Mam nadzieję, że i Wam spodoba się blog i mieszkanie. Dajcie znać co myślicie o takich skandynawskich klimatach. Ja zawsze gdy patrzę na ścianę w sypialni mam ochotę tapetować, tapetować, tapetować w łiliamy morisy wszystkie pionowe płaszczyzny w moim domku :-)))

johanna bradford home 20

johanna bradford home 21

johanna bradford home 22

johanna bradford home 23

Pięknego dnia Wam życzę. Trzymajcie się cieplutko

Wasza Kavka

...

Photos: Anders Bergstedt  

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field