bedroom kavka design 01

Mini sprawy. Za oknem czuć wiosnę. Złapałam zapalenie oka (nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest). Byłam wyjęta z życia (i bloga :-). Ten dziwny czas wykorzystałam na szuranie meblami. A co? Trochę wiosennych porządków przyda się każdemu.

bedroom kavka design 02

Moje milczenie mam nadzieje, nie było zbyt długie. Dopadła mnie choroba oczu – zapalenie lewego plus guzek, zszargana siatkówka prawego – laserowy zabieg czeka już na mnie. Nie lubię zaglądania zbyt głęboko w moje oczy, wszak są zwierciadłem duszy, a nie zawsze uśmiecha mi się dogłębna jej lustracja. Ale co robić. Starość dopada :-). Rąk mi niedługo nie starczy na odsuwanie książek, ekranu telefonu i innych obrazków. Ale… bezczynność pracową wykorzystałam na szuranie meblami i zaszalałam! Przeniosłam wszystko. Sypialnia na dół, sofy w zupełnie inne miejsce, pracowania na piętrze umościła się już na 50 m2. Jak szaleć to szaleć. Co z tego, że wkrótce się wyprowadzamy! Koty są zachwycone. Tyle mięciutkich i płaskich powierzchni do leżenia. Punkty obserwacyjne na cały dom wyśmienite. A prezencja ciał futrzanych – doskonała. Tak więc nie ma tego złego.

bedroom kavka design 4

Jest prosto. Jak zwykle. Materac, poduchy, koc… tyle wystarczy do dobrego snu. Wersja mini jak najbardziej nam odpowiada. Lubię te wszystkie przytulne sypialnie, z mnóstwem osobistych bibelotów ale tylko na zdjęciach! Zresztą niedługo nie będziemy mieć nic! I dobrze. Takie zmiany dobrze robią. Wyjeżdżamy już niedługo. Ja co prawda ze względu na zobowiązania zawodowe będę krążyć pomiędzy dwoma domami pewnie do końca roku, ale ruch jest dobry. A latać uwielbiam!!!. Nim jednak polecimy cieszymy się nowym lookiem domu :-) Jak Wam się podoba? Nie za prosto/pusto/nieciekawie? I jeszcze coś: postanowiłam zrobić drugie podejście do Instagrama. Pomyślałam, że jak już będę oglądać sobie te Filipiny to warto podzielić się z Wami codziennymi obrazkami. Dlatego druga szansa. Trzymajcie za mnie kciuki. To będzie konto pamiętnikowe (asia_kavka). Dla mnie, dla rodziny i dla Was jeśli będziecie chcieli mnie odwiedzać i ze mną zwiedzać ten zupełnie nieznany mi kraj! Mam nadzieję, że się uda i będzie ciekawie :-)

bedroom kavka design 5

bedroom kavka design 6

Trzymajcie się robaczki cieplutko. Ślę Wam moc gorących uścisków. 

Wasza Kavka

book: David Downton /Portraits of the World's Most Stylish Women/

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field