news 1

Uśmiecham się dziś do Was. Dość abstrakcyjnie wyglądają te usta wyrwane z kontekstu pudełeczka z czekoladkami, ale wierzcie mi na słowo: są słodkie, są czekoladowe, są pyszne. I takie słodkie uśmiechy dziś Wam posyłam. Czas gna do przodu bez litości. Podsumowanie mojego tegorocznego blogowania wypada dość mizernie (lubię słowo mizernie, tak samo jak określenie ?kopać się z koniem? ? wyobrażenie tej rozgrywki zawsze mnie rozśmiesza). Mam dwa mizerne wpisy. Dziś dołączę trzeci z wielkim postanowieniem pozbycia się owej mizerności :-) 

A teraz w krótkich, treściwych słowach (mam z tym zawsze problem, rozwiązłość formy to moja wielka słabość) przedstawiam nowości: 

1. za dwa dni kończę 38 lat (w sumie co to za nowość powtarzana cyklicznie od 38 lat :-)))

2. w związku z tym postanowiłam dorosnąć i jak każdy DOROSŁY poszłam do pracy. Trwa już ona ponad miesiąc i angażuje mnie ogromnie. Pozytywnie. Wkręciłam się na maksa. Lubię ten stan ekscytacji kiedy powstaje coś nowego, coś fajnego, robionego z pasją. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej, coraz ładniej...

3. mój pierwszy urodzinowy prezent już dotarł. Dla tych, którzy nie wiedzą a wiedzieć by chcieli i może ich to zainteresować: 17 sierpnia zagra dla nas Patti Smith. I ja tam będę!

news 2

4. z niecierpliwością czekam na mój egzemplarz ?Wanny z kolumnadą?, jak tylko przeczytam, podzielę się z Wami wrażeniami

5. prowadzę badania nad fenomenem wykształcenia się w drodze ewolucji (mody :-) pewnego mięśnia u wielu przedstawicielek gatunku ludzkiego. Fascynuje mnie on już od dłuższego czasu.  Niestety, ze smutkiem stwierdziłam (także w drodze badania), że ja, do grupy tej nie należę. Domyślacie się o czym mówię? Nie? Nie szkodzi. Wyniki przemyśleń opublikuję (wcześniej lub później, choć znając mnie to później :-)))

(?`?.?´?) (?`?.?´?) 
*`?.¸(?`?.?´?)¸.?´ ? 
? ? `?.¸.?´ ? ? ?.¸¸.?´?`? 

Czy coś jeszcze przychodzi mi do głowy? TAK. Kłębi się tam tłum myśli. Zostawię trochę na następne wpisy. Udaję się teraz w otchłanie łóżka (dziś dzień choroby, więc leniuchowanie jest usprawiedliwione).

Całuję Kochani!!!

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field