O kwiatach book kavka 1

Kochani, spójrzcie jakie CUDO kiełkuje nam na wiosnę! Album „O KWIATACH” Łukasza Marcinkiewicza i Radka Berenta z kwiaciarni KWIATY&MIUT.

O kwiatach book kavka 2

O kwiatach book kavka 3

To cudo kiełkuje a nawet już rozkwita, by:
? cieszyć oczy wspaniałymi zdjęciami,
? opowiadać o min. zawilcach, hiacyntach, kwiatach w malarstwie i sztuce, kwitnących gałęziach, porach roku, rodzajach ogrodów i symbolice kwiatów,
? tłumaczyć jak całym tym pięknem roślinnym troskliwie się zajmować,
?pokazać kilka przepisów step by step jak wykonać kompozycje kwiatowe,
?a przede wszystkim uczyć jak kochać kwiaty.
Bo Łukasz Marcinkowski i Radek Berent, twórcy poznańskiej kwiaciarni KWIATY&MIUT swoją miłością do roślin w ciągu zaledwie trzyletniej działalności zdążyli zarazić bardzo pokaźną grupę osobników. Wśród nich, owych osobników oczywiście znajduję się i ja :-) Uwielbiam to co Panowie wyczarowują w swojej pracowni na ulicy Szamarzewskiego na poznańskich Jeżycach. I choć jeszcze nie udało mi się odwiedzić tego magicznego miejsca to pilnie śledzę każdą wzmiankę, każde zdjęcie, każdą gałązkę made by Kwiaty&Miut. 

Więcej i mądrzej :-) o albumie przeczytacie na stronie wydawnictwa, bo wspomnieć TRZEBA, że za tym projektem stoi też ekipa magazynu USTA. I bardzo im wszystkim dziękuję. Z całego serca. Za tak wspaniałą książkę. Jestem maniakiem pięknych albumów o roślinach a do tej pory w mojej biblioteczce tylko zagraniczne pozycje. I teraz to się zmieni! A co Wy myślicie? Zachęceni? Zainteresowani? Lubicie kwiaty podane w takiej formie?

O kwiatach book kavka 7a

O kwiatach book kavka 5

O kwiatach book kavka 6

O kwiatach book kavka 9 b

Premiera książki odbędzie się w Warszawie podczas Święta Kwiatów, odbywającego się już po raz drugi na Mysiej 3 (kto był w zeszłym roku ręka do góry ? ja byłam). Tym razem Święto startuje 9 kwietnia o godzinie 11.00 i trwa do 19.oo wieczorem. Poznańska premiera odbędzie się  16.04.2016 w Hotelu Puro (także podczas Święta Kwiatów :-). Zapraszam Was serdecznie.

Książkę możecie kupić w sklepie Magazynu Usta www.sklep.ustamagazyn.pl.
Śpieszcie się :-)))

O kwiatach book kavka 4 a

O KWIATACH Łukasz Marcinkiewicz, Radosław Berent / Kwiaty&Miut, wyd. Magazyn Usta, 2016, ilość stron 168, papier offsetowy, okładka twarda.

 

Zdjęcia: dzięki uprzejmości Magazynu USTA.

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field