?

lampa 1lampa 2

I need new lamp to my living room. I need it soooo badly. This one is great, but I use it in my "office" right now. It's absolutely the best solution for person (like me) who needs big table and more, more and more space for all my pencils, papers, brushes, scissors etc. (still not enough space of course:-) So, I need new one. Big, WHITE, with modern look, which gives as much light for reading as possible, can be a perfect companion for this gray sofa, and of course not so expensive. Any suggestions? Please help!!! I'm fed up with moving this giant and heavy lamp around the house!

...

Kochani, jest sprawa. Sprawa nazywa się lampa. A raczej jej brak. Załączony obrazek obecność lampy pokazuje, ale jest to tylko pół prawdy. Lampa jest jedna, a potrzeb wiele. Lampa obecnie wiedzie tryb wędrowny. Od sofy do biurka, od biurka do sofy. Kupiłam już wiele lamp. Wybory, oprócz tej jednej: NIETRAFIONE! Za niska, za wysoka, bez regulacji wysokości, złej jakości. Znacie to uczucie, kiedy widzicie coś, co niby pasuje, niby jest ładne, niby to jest to, czego szukaliście a największą zaletą tego czegoś jest niska cena? No właśnie. Ja też przekonywałam siebie i Sebę (z tym było gorzej, gdyż mój mąż wie czego chce i nie zadowala się półśrodkami): no kupmy, no może nie jest idealna ale niebrzydka, no i taka TANIA (tak, to zawsze jest główna przyczyna nietrafionych, zbędnych, niepotrzebnych inwestycji). Skończyłam z tym. Lampa ma być ładna, praktyczna, super wykonana, z możliwością regulacji, no i? niezbyt droga :-) Co robić? Wolałabym coś mniej "technicznego", no i "modyfikacji" lepszych lub gorszych tego modelu pojawiło się tysiące od czasu gdy nabyłam ją drogą kupna 8 lat temu. Więc coś mniej technicznego, ale z regulacją wysokości. Coś białego (oczywiście) ale nie z tkaniny. Coś co będzie pasować do sofy i da wystarczającą ilość światła przy czytaniu. No i żadne ledy, absolutnie :-) Co radzicie? Macie jakieś pomysły? Znaleźliście coś przy poszukiwaniu lamp do Waszych gniazdek? Poratujcie zagubioną w świecie nadmiaru produktów i informacji o nich duszyczkę. Już nie mam siły targać tej lampy po całym mieszkaniu :-)))

p.s na zdjęciu "zakomponowałam" nowy numer brytyjskiego Vogue'a, wiecie tak jak styliści zawsze robią. Magazyny, to obok stosiku albumów z obowiązkowym wydawnictwem o bauhausie nieodzowny punkt programu zdjęć tzw. wnętrzarskich. Więc i ja "od niechcenia" i "niby przypadkiem" rzuciłam grudniowy numer. A w nim bardzo piękna sesja mojego ukochanego fotografa modowego Tim'a Walker'a pt. MADE IN BRITAIN.  A w niej oprócz Kate i Stelli sówka Doodley i wiele innych znakomitości plus magiczny świat znów wykreowany przez tego za*****cie utalentowanego faceta :-)

p.s 2. Vogue poleca też weekend w Krakowie obok wypadu do Honk Kongu, nart w Chile i Japonii oraz buszowania po tybetańskim targu w Calangute (ponoć można spotkać tam Rosie Huntington-Whiteley, ja niestety nie spotkałam :-)

Lamp:  Giant/designer: Pierre Fannes/Muno

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field