rafa kids shelf collection 11

Środa to wspaniały dzień na pokazanie czegoś pięknego i doskonale zaprojektowanego. Nowa kolekcja półek od Rafa-kids! 

Znacie tę dwójkę projektantów bo już o nich pisałam (TU) a jeśli nie widzieliście u mnie to bez wątpienia wielu z Was natknęło się na ich projekty na stronach wnętrzarskich magazynów/blogach/pintereście. Agata i Arek od paru lat konsekwentnie podążają drogą dobrego, funkcjonalnego, wykonanego z najwyższą dbałością o szczegóły designu dla dzieci. Ich kolekcje mebli święcą triumfy na całym świecie a oni wciąż poszerzają ofertę. Tym razem to półki w 4 rozmiarach (S, M, L, XL) i wielu wariantach kolorystycznych. Taka półka rosnąca wraz z dzieckiem i jego kolekcją książek, zabawek, drobnych przedmiotów wartych wyeksponowania. Podoba mi się idea magnetycznej tablicy i magnesów, którymi przyczepić można ulubione obrazki, pocztówki i notatki (wersja S). Te półki to świetnie zaprojektowana odpowiedź na bardzo popularny ostatnio trend. Wiecie o czym mówię? Ogrom zdjęć wnętrz z ustawionymi pionowo okładkami Kinfolka, Cereal tudzież innymi ładnymi obrazkami wprost wylewa się z internetów :-) Ja jestem jak najbardziej ZA. A w formie jaką proponuje Rafa-kids ? PODWÓJNIE ZA!!!

Jak wszystkie meble z dotychczasowej kolekcji półki wykonane są ze sklejki. Uzupełnione wieszakami, magnetyczną płytą i drążkami w różnych kolorach na których, można zawiesić wieszaki z ubraniami lub cokolwiek chcecie :-) Zresztą co ja się będę rozpisywać. Zobaczcie cały lookbook TU. Miałam ogromną przyjemność już po raz drugi współpracować z Rafą przy stworzeniu ich katalogu (pierwszy TU). Choć nigdy jeszcze nie spotkaliśmy się w realu to jak widać działać razem można bez względu na dzielącą nas odległość. Cudowne możliwości naszych czasów i jeszcze jeden gigantyczny plus założenia Kavki (pisałam ostatnio o byciu szczęściarą, która dzięki blogowaniu może poznawać wspaniałych ludzi dodatkowo robiąc to co kocha najbardziej!!!)

rafa kids shelf collection 2rafa kids shelf collection 3rafa kids shelf collection 4rafa kids shelf collection 5rafa kids shelf collection 6rafa kids shelf collection 7rafa kids shelf collection 8rafa kids shelf collection 9rafa kids shelf collection 10

Zostawiam Was z kolekcją Rafa-kids a sama powracam do prac domowych. Spora lista do zamknięcia przed wyjazdem który już za 4 dni!!!!

Cudownego dnia Kochani
Wasza Kavka
...
p.s Polecam Wam także blog Agaty ? znajdziecie tam nie tylko nowiny z ich pracy ale też wiele dizajnerskich inspiracji i ciekawych linków. Zapraszam

photos & styling: Rafa-kids, design: Asia Gwis/Kavkadesign.com

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field