pw 03pw 04

Jak ja lubię poniedziałki! Szczególnie takie jak dziś, po wypełnionym pracą, maksymalnie intensywnym weekendzie. Uroki pracy freelansera! Wiele plusów, tak samo wiele minusów. W piątek wieczorem, gdy większość rodaków zastanawia się gdzie wyjść lub co przyjemnego ze sobą zrobić, ja kombinuję jak sprawić by doba w magiczny sposób podwoiła swoje godziny. Podobnie jest w sobotę i niedzielę. Niedzielne wieczory są najgorsze. Kiedy czas kurczy się jak wełniany sweterek prany przez nieuwagę w 90 stopniach, a większość  punktów z ?listy do zrobienia? ciągle nie jest odznaczona ogarnia mnie PANIKA GIGANT. I narzucam tempo! Ale znowu się udało. No może z leciutkim poślizgiem, bo zahaczyliśmy o poniedziałkowy poranek, ale udało się. I teraz, po tym szalonym wyścigu z czasem i ograniczeniami własnego organizmu, po godzinach spędzonych przed komputerem, na rysowaniu, planowaniu i kompletowaniu pomysłów do przyszłego projektu, mogę w końcu odpocząć. I mogłabym tylko leżeć i patrzeć na kwiaty. A później, jak prawdziwa polska kobieta zrelaksuję się przy sprzątaniu :-)

A jak Wam minął weekend? Mam nadzieję, że był przyjemniejszy i bardziej leniwy niż mój. Życzę Wam cudownego nowego tygodnia. Lato w końcu (nie zapeszyć, nie zapeszyć) się zadomowiło :-)))

...

I love Mondays! I'm not kidding. After extremely busy weekend, full of hard work and stressful situations (the advantages of being a freelancer), I have time for myself. Finally. It seems like summer is going to stay with us for longer. Wonderful time. I can sit in the garden and stare at the flowers all day long. No, wait! Like a good housewife (after hours, telling the truth), I?m going to do cleaning, just for relaxations :-)

I hope that your weekend was gorgeous! I wish you a wonderful new week. Take care

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field