sauria5

It was LOVE at the first sight. Thank you Seletti for wonderful Trex, Bronto and Trice. :-)
...

Lubię mieć mało. Tylko niezbędne przedmioty. Wielofunkcyjność? Tego potrzebuję i tego szukam w przedmiotach codziennego użytku. Żadnych stosów łyżeczek, maszyn do pieczenia chleba, samotnących noży i wirujących półmisków. Deska do krojenia jest tacą, talerzem, stolikiem. Kuchnię wyposażyłam lata temu i mam wszystko czego potrzebuję. Bo ilu przedmiotów musimy użyć, by przygotować smaczny, zdrowy i pięknie podany posiłek? 
Czasami jednak puls mi przyśpiesza, dłonie dygocą a zły głos chęci posiadania mówi: chcę, chcę, chcę! Chcę właśnie CIEBIE! 
Do designu spod znaku Seletti zawsze miałam słabość. Tak, lubię przedmioty praktyczne ale czy nie mogą być także zabawne, miłe dla oka i poprawiające humor samym swoim wyglądem? Mogą! A gdy dodatkowo dizajner zaprosi dinozaury ? wpadam po uszy!
To była miłość od pierwszego zobaczenia. Patery Trex, Bronto i Trice zawładnęły moim sercem. Marzę by teraz one ?podawały? ciasta, ciasteczka, rurki z kremem, owocowe babeczki, bezowe torty, gorące szarlotki z zimnymi lodami, czekoladowe bomby wypełnione orzechami, daktyle z mascarpone, ciasto wiśniowe z kruszonką, tarty gruszkowe z cynamonem i wszystkie inne słodkości świata, które pojawiają się w naszym domu za sprawą nieziemskich cukierniczych zdolności mojego męża.

SAURIA porcelanowe patery na ciasta (Trice ? 29 cm, Bronto ? 22 cm, Trex ? 18,5 cm)/projekt: Carolina Grassi i Lilli Bertoni/producent: Seletti/ ZDJĘCIE: Seletti

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field