skogsta ikea kavka 1

skogsta kavka 1

Niedawno pisałam o kolekcji Sinnerling (stworzonej przez Ilse Crafword dla Ikea), która ma pojawić się w sklepach w sierpniu.  W tym samym czasie dla tych, którzy nad aksamitny dotyk korka przedkładają solidne, mocne i takie bardziej ?raw? ? choć tylko w klimacie ? drewno, pojawi się nie lada gratka (WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI: jak poinformowała mnie pani z IKEA w Polsce kolekcja SKOGSTA będzie dostępna wiosną 2016 roku). Kolekcja SKOGSTA. Całość wykonana z litego drewna akacjowego w prostym, (użyję wręcz tego słowa;-) minimalistycznym, ponadczasowym stylu, któremu ?ząbek czasu? przyda tylko urody i szlachetności. Myślę, że kolekcja znajdzie wielu zwolenników właśnie przez swój utylitarny projekt, a brodacz na zdjęciach niejednego miejskiego drwala skusi do zakupu np. deseczki do skrojenia świeżutkiego, drwalskiego chleba na pożywne śniadanie (jeśli zechce je oczywiście, zjeść w domu  :-)

...

This August IKEA is releasing SKOGSTA, a collection that consists of solitary kitchen and dining pieces. Made of solid acacia wood, these products stand for qualities that create warmth and are durable to live with for many, many years. SKOGSTA for life. 

skogsta ikea kavka 3skogsta ikea kavka 4

Piękne zdjęcia, piękne stylizacje. Mnie najbardziej podoba się zydelek z dziurką i patera na sery, owoce, wędliny * (*niepotrzebne skreśl;-). No i pies oczywiście!

...

I like this collection so much, do you?

skogsta ikea kavka 6skogsta ikea kavka 7skogsta ikea kavka 8skogsta ikea kavka 9skogsta ikea kavka 10skogsta ikea kavka 12

A Wam? Lubicie, podoba się, macie potrzebę nabyć? A może nie lubicie kupować w IKEA? Ja mam słabość, przyznaję się bez bicia. Jak zwykle czekam na Wasze opinie z niecierpliwością! Tymczasem trzymajcie się Kochani cieplutko (przy tej pogodzie nie będzie to trudne) i wspaniałego weekendu Wam życzę!

Wasza Kavka

Have a great weekend
Hugs!
Kavka

...

p.s Dziękuję z całego serca z dyskusję pod poprzednim postem. Dała do myślenia :-)

photos: IKEA PRESSROOM

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field