sweet kavka 8

sweet kavka 9

Kochani, znowu jedzeniowo :-) Ok, dużo tego ostatnio u mnie ale to dlatego, że i praca moja krąży wokół tematów kulinarnych. Dziś moje stylizacje z lipcowego numeru Zwierciadła (tego z Natalią Przybysz na okładce). Letnie smaki, owoce, słodycz, lody, moje ukochane jeżyny? i babcina makatka. Uwielbiam! Pieczołowicie przechowuję. Różne. Z łabędziem, kwiatami, wróbelkiem. Nie, wróbelek (ten z ostatniego zdjęcia) przypadł mojej siostrze ale pozwoliła wykorzystać w stylizacji :-) 

sweet kavka 3sweet kavka 4

Pędzę do książki nad którą teraz pracuję. Nie mogę zdradzić zbyt wiele ale z cudownie miłą osobą mam nadzieję stworzyć coś naprawdę smakowitego, słodkiego i zdrowego. Napiszę więcej gdy będę mogła. Tymczasem całuję Was i takie oto motto dzisiejszego dnia zasyłam:

sweet kavka 5sweet kavka 6

Trzymajcie się cieplutko a dla tych, którzy mogą, chcą i będą do zobaczenia w Łodzi na Festiwalu Dobrego Smaku. Nie mogę się doczekać. To już jutro a poprzednia edycja była wspaniała i bardzo smakowita! Byle pogoda dopisała. cmok, cmok, cmok

Kavka :-)))

p.s Już wkrótce odpiszę na wszystkie Wasze komentarze i maile. Doba jest dla mnie za krótka :-(

...

It's about food. Again. But sorry. It has been my job during the last months. So, here you've got my last stylizations for Zwierciadło magazine. Sweet, tasty and very, very messy :-) A lot of fun.

Have a great weekend. For a good start ? good motto (above :-)

Big hugs!!!

styling: Asia Gwis/Kavka, photos: Studio Zwierciadło, recipes: Natasza Socha

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field