sablewska kavka 01

Jak wspomniałam w poprzednim wpisie – się dzieje a czas z gumy nie jest. A szkoda… choć może nie :-))) Nie będę się tu zajmować fizycznymi zagadnieniami bo po pierwsze się nie znam, po drugie nie chce mi się, a po trzecie mam do pokazania ciąg dalszy zdjęć Mai Sablewskiej. To o wiele przyjemniejsze i ładniejsze zajęcie :-)

sablewska kavka 03sablewska kavka 02

Bo Maja jest prześliczna! I bardzo, ale to bardzo profesjonalna w tym co robi. Praca z kimś, kto wie co chce osiągnąć, jest uśmiechnięty, nie znudzony, pracowity to prawdziwa przyjemność. Jest też miła i z tego krótkiego czasu który spędziłyśmy razem – mądra. Bardzo szanuje swoich instagramowych followersów i fanów (tak chyba ich powinnam nazwać :-). Ten dzień był fantastyczny. Cudowne ubrania (te buty Marca Jacobsa!!!!!), ludzie i atmosfera! Magiczne zdjęcia skupionego na pracy Mateusza. Piękna muzyka w tle i ciekawe rozmowy. Uwielbiam taką pracę!

sablewska kavka 5

Pokazuję tu kilka zdjęć. Moich ulubionych. Do paru z nich zapozował też mój obraz ze skaczącą Bardotką, który nastepnie odjechał z Mają znajdując u niej swój nowy dom :-) A czerwony kapelusik jest moim zdaniem totalnie światowy!!! Fantastycznie było móc w tym uczestniczyć. Jestem na maksa dumna i szczęśliwa! Dlatego wybaczcie Kochani te ochy i achy. Mam nadzieję, że i Wam się podoba. A zapomniała bym :-) Wszak obrazki dopełniają też słowa. Wywiad z Mają możecie przeczytać (oglądając przy okazji pozostałe zdjęcia) w najnowszym numerze magazynu SKARB.

sablewska kavka 05 

serducho2

Było modowo-światowo to teraz coś z poletka robót ręcznych tudzież gospodarstwa domowego. Pod koniec listopada wyjdzie książka do której przyłożyłam swą rękę a nawet dwie. To nowa pozycyja Elizy Mórawskiej z bloga White Plate –„Na zdrowie”. Zbiór przepisów i zdjęć. Wymyśliłam okładkę (będzie nowość w portfolio wydawnictwa Zwierciadło bo po raz pierwszy płócienny grzbiet !!!! :-)))) i projekt graficzny a później wszystko ułożyłam na stroniczkach. Użyczyłam też domu do sesji zdjęciowej i podstylizowałam ujęcia w wykonaniu ŚWIETNEJ pary fotografów z blogu Mammamija (znacie ich pewnie doskonale). To kolejny z wielu projektów zajmujących mnie ostatnio więc ten anonsik jest ciągiem dalszym mych usprawiedliwień karygodnej absencji na blogu :-) Okładka wygląda tak jak poniżej :-). Na wnętrze musicie jeszcze chwilę poczekać ale pokażę soon. Co myślicie o groszku? Były inne typy ale ku mej wielkiej radości zwyciężył on!!!

 NA ZDROWIE white plate kavka 6

Całuję Was mocno! Odzywajcie się a ja tymczasem szykuję nową paczuszkę njusów i zdjęć. Uwielbiam Was!!!!

Kavka

serducho

zdjęcia Mai: Mateusz Stankiewicz, stylizacja: @czaja_wyczaja, make-up: Adrian Świderski, fryzury: Piotr Wasiński, koncepcja i scenografia: ja :-)

 

{{ data.length }} comment{{ data.length == 1 ? '' : 's' }}
{{comment.Name}}{{comment.URL ? '':comment.Name}} said:
Name is too short (min 2 characters)!
Enter a valid e-mail address!
Enter a valid URL!
Comment is too short (min 2 characters)!
* Indicates a required field